قوانین و مقررات

شرایط و قوانین سامانه دریس

۱. این سایت یک دانلود سنتر افزونه بوده و سعی می نماید که افزونه ها قابل استفاده در قالب های راست چین و حتی الامکان به زبان پارسی ترجمه نماید و به‌روز در دسترس کاربران قرار دهد. هزینه دریافتی بسیار ناچیز بوده لذا از این رو سایت هیچ  گونه پشتیبانی نصب و رفع خطا احتمالی از محصولات فوق و همچنین مسئولیتی در قبال محتوای فایل‌ها ندارد.

۲. این وب سایت تابع قوانین  ایران می‌باشد.

۳. منابع قرار گرفته زبان اصلی  بوده و برخی موارد که قید می گردد قابلیت زبان فارسی اضافه گردیده است .

۴. منابع قرار گرفته بدلیل قیمت کم شامل هیچ گونه پشتیبانی، ضمانت نصب ، عملکرد صحیح و رفع اشکال نمی‌باشند.

۵. بدلیل حمایت از حقوق هم‌وطنان قالب‌ها یا افزونه‌هایی که توسط طراحان ایرانی طراحی یا به پارسی ترجمه شده باشند و ما اجازه انتشار آن را نداشته ایم ، در این وب سایت قرار نخواهد گرفت. در صورتیکه موردی مشاهده کردید لطفا از طریق شماره ۰۹۱۲۶۰۸۱۴۵۷ و یا ایمیل yderiss@gmail.com تماس حاصل فرمایید تا افزونه یا قالب مورد بحث بلافاصله حذف گردد.

۶. سعی بر آن شده که افزونه و قالب ها قبل از انتشار تست شوند و بدون نیاز به لایسنس باشند اما در مواردی که هر کدام از فایل های دانلود شده از این سایت فاقد لایسنس باشد  لاجرم مسئولیت تهیه و استفاده از آن بطور کامل بر عهده کاربر (خریدار) می‌باشد. ممکن است برخی از منابع نیاز به فعال‌سازی داشته باشند که خارج از مسئولیت سایت است.

۷. پیشنهاد می‌کنیم در صورت امکان، جهت رعایت کپی‌رایت و حقوق سازندگان اقدام به خرید لایسنس و نسخه اصلی نمایید.

۸. هزینه پرداخت شده به هیچ عنوان قابل عودت نمی‌باشد. همچنین در صورتیکه لینک دانلود فایل مشکل داشته باشد به صورت دستی لینک دانلود به ادرس ایمیل خریدار ارسال می گردد.

۹. سامانه فروش افزونه دریس هیچگونه تعهدی بابت بروزرسانی  نسخه‌های آتی افزونه و قالب های فروش رفته ندارد . هنگام خرید به نسخه انتشار افزونه دقت فرمایید.

۱۰. کلیه حقوق اختصاصی این سایت محفوظ بوده و هرگونه تخلف قابل پیگیرد قانونی است.عضویت در سایت بمنزله قبول تمام شرایط فوق توسط کاربر بوده و قابل استناد است